Сьогодні у РАЛ «Престиж» відбулися урочистості з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. На початку заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за волю України. Лунали і слова вдячності за можливість ось так зібратися разом, у колі друзів та вчителів. Традиційно, сказали своє слово і самі дев’ятикласники. Вони звернулися до адміністрації і педагогів, а також подякували батькам. Чудовий настрій усім присутнім дарував ВІА «Пульс». Вітальне слово класних керівників та батьків зробило сьогоднішній захід по особливому теплим і родинним. Завершилися урочистості спільним виконанням Гімну Рівненського академічного ліцею «Престиж».
Ми щиро зичимо усім мирних і спокійних літніх канікул. Тим учням, які вступатимуть до інших закладів, бажаємо успіхів, а з рештою зустрінемося у вересні.