Команда нашого ліцею у складі Голубєва Володимира, Юрчук Поліни, Бойко Божени та Думи Анни (керівник О.Тимчук) увійшла до фіналу ОСВІТНЬОЇ КАМПАНІЇ ДЛЯ МОЛОДІ 2026! Це щорічний захід, який організовується у рамках святкування Дня співпраці Interreg Cooperation Day. Цьогоріч фінал відбудеться у Варшаві. Організаторами було відібрано по 6 шкільних команд з Польщі та України. І наша команда представить Рівненщину. Ми щиро радіємо успіхам наших талановитих учнів!