Сьогодні світ вшановує пам’ять жертв голодоморів – свідомого та спланованого геноциду українського народу. Страшна трагедія цілої нації незагоєною раною болить у всіх нас. Змінюються десятиліття, проте ворог залишається незмінним і його мета така ж сама. Проте боротьба триває і важливою її частиною є збереження пам’яті, недопущення забуття про страшні жертви. Тож, учні і педагоги ліцею «Престиж» долучилися до Загальнонаціональної акції «Запали свічку пам’яті». Сьогодні, о 16.00, у вікнах десятків тисяч українців, що перебувають не тільки в Україні, запалахкотів вогник. На знак шани, на знак скорботи, на знак ПАМ’ЯТІ… Маємо пам’ятати попри все. Боротьба триває! Гуртуймося і допомагаймо ЗСУ!