Учні 4-В класу традиційно взяли участь у Міжнародному уроці доброти, який проводиться благодійним фондом «Щаслива лапа» для популяризації гуманного та відповідального ставлення до тварин. Школярі виконували завдання, розважально-виховні квести та дізнавалися про поводження з домашніми улюбленцями.