Традиційним заходом, приуроченим до Дня Захисників та Захисниць України, у нашому ліцеї став фестиваль патріотичної пісні «Мелодії звитяги». Учні 7-11 класів підготували чудові виступи. Це були і повстанські пісні, і сучасні патріотичні композиції, і виступи під живий супровід. Ми щиро дякуємо учням та педагогам за ґрунтовну підготовку! Радіємо вашій національній свідомості! Уклінно дякуємо захисникам і захисницям за можливість організовувати подібні заходи. Слава Україні! Слава Героям усіх поколінь!