В рамках проведення Тижня безпеки "Увага! Діти на дорозі" відбулася зустріч офіцера освітньої безпеки Олени Василівни з учнями 1-х класів, під час якої було проведено профілактичну бесіду щодо дотримання правил дорожнього руху.
Під час сходин діти дізналися про правила переходу дороги, взяли участь у вікторині "Знавці правил дорожнього руху", а також дізналися про правильне поводження на дорозі з метою уникнення небезпеки. Ще офіцер розказала про важливість використання світловідбивальних елементів у темний час доби.
Учні були активними учасниками та отримали не тільки корисні знання, а й позитивні емоції!