Сьогодні у РАЛ «Престиж» відбулися урочистості з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. На початку заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за волю України. Батьківські колективи долучилися до благодійної акції «Замість квітів подяки вчителям – донати на ЗСУ». Лунали зі сцени і слова вдячності за можливість ось так зібратися разом, у колі друзів та вчителів. Традиційно, сказали своє слово і самі дев’ятикласники та подарували усім присутнім чудову пісню. Вітальне слово класних керівників та батьків зробило сьогоднішній захід по особливому теплим та родинним. Завершилися урочистості спільним виконанням Гімну Рівненського академічного ліцею «Престиж».
Ми щиро зичимо усім мирних і спокійних літніх канікул. Тим учням, які вступатимуть до інших закладів, бажаємо успіхів, а з рештою чекаємо на зустріч у вересні у шкільних кабінетах.