Завершення навчального року у РАЛ "Престиж" - це завжди весело і цікаво. От і сьогоднішній день наші класні колективи провели максимально яскраво: квести, екскурсії, аніматори, а головне - безліч щасливих посмішок та позитивних емоцій. Щиро бажаємо нашим учням гарних та спокійних канікул. Ліцей з нетерпінням чекатиме вашого повернення у вересні!