Cьогодні, 30 травня, урочистий день для всіх школярів – свято останнього дзвоника. Але особливим цей день є для одинадцятикласників, тому що для них шкільний дзвінок справді звучить востаннє. Тож, під час останнього шкільного уроку наші випускники мали змогу поділитися враженнями про шкільне життя, згадати цікаві курйози, подякувати учителям і батькам, взяти участь у вікторині про рідний ліцей. А ще, наші наймолодші учні долучилися до урочистої посвяти одинадцятикласників у випускники і вручили їм символічні стрічки. Родзинкою уроку став, звісно ж, випускний вальс. На завершення, традиційно, усі присутні виконали Гімн Рівненського академічного ліцею «Престиж», а випускники зробили коло пошани під батьківськими рушниками. В добру путь, дорогі випускники 2025 року! Ми вами пишаємося!