Учні 4-Г класу здійснили незабутню подорож до Луцька. В рамках екскурсії діти відвідали Луцький замок Любарта - справжню візитівку міста. На території діє музей дзвонів, музей книги, різні виставки та експозиції. Піднялися на вежі замку, звідти відкривається чудовий краєвид. Захоплюючим було інтерактивний дитяче місто професій ,,Adrenalin”.