Щорічно, 5 травня, за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я, світова спільнота відзначає Всесвітній день гігієни. Оскільки руки є одним із основних факторів ризику розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів, до учнів 4-х класів завітала завідувачка відділення антимікробної резистентності та інфекційного контролю Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб Носалєва Марія Михайлівна, яка не тільки нагадала правила миття рук, а й перевірила за допомогою ультрафіолетового тренажеру їх чистоту.
Під час проведеного заходу учні засвоїли, що така дрібниця, як миття рук, може вберегти людину від багатьох небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб.
Стежте за гігієною своїх рук та будьте здорові!