Вчора вокально-інструментальний ансамбль «Привіт» під керівництвом Ю. Садового яскраво представив наш ліцеї. «Музичний стартап» - загальноміський захід, що сколихнув юних співаків та музикантів, адже позмагатися було за що. Солідний призовий фонд та бажання продемонструвати свої таланти неабияк мотивували учнів закладів освіти. Дівчата з ВІА «Привіт» виконали патріотичну композицію «Ми з Україна» та завоювали серця багатьох глядачів. Ми щиро дякуємо їм за чудову підготовку! Продовжуємо працювати!