24 березня у РАЛ «Престиж» відбулося засідання педагогічної ради «Компетентнісний потенціал формування громадянської компетентності учнів засобами навчальних предметів». Теоретичну частину забезпечила заступник директора Валентина Опольська. Під час практичної частини педагоги опрацювали шляхи удосконалення методики формування громадянської компетентності засобами навчальних предметів. Надзвичайно цікавою та продуктивною виявилася робота в групах, адже педагоги різних освітніх галузей напрацювали пропозиції, які увійшли до ухвали педагогічної ради. Щиро дякуємо усім за плідну роботу!