Сьогодні перший день розпочав роботу пришкільний табір з денним перебуванням "Вулик" для 1-4 класів.
Цей день був насиченим та цікавим. Розпочався він з ранкової зарядки та таборової лінійки. У своїх загонах діти придумували назви загонів, створювали емблеми, малювали стіннівки. Побували в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, що знаходиться на вул. Відінській, де їм розповіли про важливість медіаграмотності і правила поведінки під час літніх канікул. А ще грали в ігри на свіжому повітрі та відвідали табірні гуртки.
Покладено гарний початок. Далі ще буде багато цікавого та пізнавального.