Наші хлопчики, учні 1-Б класу Рівненського академічного ліцею «Престиж», зростають чуйними та дбайливими. Відповідаючи на питання «Як люди піклуються про природу взимку?», діти зрозуміли, що птахи - наші друзі. І виявили бажання допомагати пернатим - виготовили годівнички. (Дякуємо батькам за допомогу!) А надихнули хлопчиків оповідання В. Сухомлинського «Ялинка для горобчиків» та вірші про годівничку А. Камінчука і М. Вересюка, які вивчили напамʼять. Тепер птахам буде легше перезимувати!