Весна – час розпочинати садові роботи, формувати квітники, подбати про те, щоб зовсім скоро можна було милуватися красою та пахощами. З метою озеленення території нашого ліцею, сьогодні було висаджено красуню-ялинку та квіти. За надану допомогу щиро дякуємо Житинському садовому центру в особі пана Руслана Леончука. Спільними зусиллями ми повинні робити навчання наших дітей у ліцеї комфортним та цікавим.