22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. День Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Свято День Землі - це символ єдності, усвідомлення, що тільки об'єднаними зусиллями ще можливо боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами на нашій планеті. Напередодні свята для учнів 4-Г класу була проведена година спілкування «Земля – наш спільний дім!». Гостями дійства були учні 1-В класу з класним керівником Козлюк Ганною Володимирівною. Діти переглянули пізнавальний відеоролик «Земля – наш рідний дім, нам жити в нім…» і ознайомилися з історією виникнення свята. Класний керівник Боровець Світлана Володимирівна розповіла багато цікавої та корисної інформації, коментуючи відео. У процесі захопливої гри «Відсортуй сміття» ліцеїсти вчилися сортувати сміття. Четвертокласники читали вірші екологічного змісту, загадували загадки для гостей. Згодом відбулася презентація міні-проектів (плакатів) на тему «Зроби свій вибір». А на завершення учні грали у цікаву та захоплюючу гру «Добрі вчинки – для планети». У відповідь учні першого класу зробили виставку учнівських екологічних робіт та малюнків «Тобі, моя Земле…» і запросили на неї четвертокласників.
Проведені заходи зацікавили дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.
На згадку про свято залишилися фотографії і чудовий настрій.