6 квітня, з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, Рівненським академічним ліцеєм «Престиж» прокотився флешмоб «Рухаємось до Перемоги!»
Учні рухалися всюди: у спортивній залі, у класах та навіть на уроці музики. Ранкова руханка об’єднала учнів 1-11 класів. Окрім того, активний рух супроводжував наших дітей протягом усього дня у школі.
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за спокійний день та можливість навчати дітей та прививати любов до спорту.
Відео доступне за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=rqlutLxhls4