Минає цілий рік від початку повномасштабного вторгнення, а відчуття ніби лютий і не закінчувався. Рік запеклої боротьби, рік втрат і повернень. Рік невимовного болю і рік незгасаючих надій! Увесь цей рік ми, кожен на своєму місці, робили все для якнайшвидшого наближення нашої перемоги, вірили Збройним силам і не втомлювалися їм дякувати!
Сьогодні ж слова вдячності лунатимуть по особливому тепло і сердечно. Учні нашого ліцею створили челендж-подяку всім, хто щодня наближає нашу перемогу. Дякуємо людям зі сталевим характером та силою волі!
Відео доступне за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=PpMjoSt2m64