8 червня 2021 року у РАЛ «Престиж» відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту. Дев’ятикласники з нетерпінням чекали цієї події, адже вона знаменує початок нового етапу їхнього життя. Зі словами щирої вдячності вони звернулися до своїх учителів та класних керівників. Також, з вітальним словом звернулися і представники батьківської громади. Пролунав і музичний дарунок від учениць 9 класів. Також, святкового настрою додавали виступи художніх колективів нашого ліцею. Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення заходу. Теплих і сонячних канікул усім нам! Чекаємо на зустріч у стінах рідного ліцею у вересні!