Учні 4-х класів РАЛ «Престиж» з великим бажанням доєдналися до міської акції «Подаруємо маки захисникам», приуроченої Дню пам`яті та примирення, Перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. Не важливо, у яку частину на сході надійдуть виготовлені руками дітлахів ці символічні квіти. Важливо знову і знову об`єднатися у прагненні жити у мирі, надихнути наших військових на ратний подвиг у захисті рідної України.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!