Вже вкотре наші учениці долучилися до гарної справи – пошиття рукавиць військовим та виготовлення спеціальних подушок-кісточок, які часто використовують у шпиталях. Надзвичайно приємно, що дівчаток 9-А та 9-В класів нагородили грамотами БО «Захист Вітчизни», відзначивши їх активну громадську позицію, патріотизм та значний внесок у боротьбу проти збройної агресії рф. Тож, навіть на уроках трудового навчання можна і потрібно долучатися до допомоги ЗСУ. Тільки разом переможемо!