Відбулися змагання з волейболу між збірними командами дівчат в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". У нашій групі були команди ЗЗСО за числом 27, 19 та РОНЛІ. Наші дівчата добре грали, поступились лише переможцю групи - обласному науковому ліцею. В підсумку - друге місце. Молодці! Так тримати! У перерві між іграми записали для своїх шанувальників відео з танцювальною руханкою.