Дуже цікаво і позитивно закінчився навчальний семестр у дівчаток 3-А класу. У них відбулась "піжамна вечірка". Діти брали участь в активностях, рухались під сучасні ритми, потім переглянули мультфільм про Різдво, смакуючи попкорном та іншими смаколиками. Всі в чудовому настрої пішли на канікули. Гарного та спокійного відпочинку нашим учням!