Новини
- Home
- category sideshow
- Новини
- Учні 4-В класу в музей-аптеці
- MONDAY, 10 NOVEMBER 2025 00:00
Опубліковано у
Новини
Наші допитливі четвертокласники відвідали надзвичайно цікаве місце — аптеку-музей!
На учнів чекала захоплююча екскурсія. Діти дізналися багато нового про історію медицини та аптекарської справи.
Під час екскурсії школярі оглянули старовинні аптечні меблі, посудини та інші експонати. Особливим моментом став майстер-клас із виготовлення "Аскорбінки", під час якого кожен зміг спробувати себе в ролі аптекаря. А на завершення — тепле чаювання в затишній атмосфері.
Це був день, сповнений вражень, нових знань та приємного спілкування!