З нагоди Дня фізичної культури і спорту України, що цьогоріч припав на 14 вересня, для учнів 5-7 класів було проведено ряд естафет. Учні могли позмагатися у спритності, силі, влучності та швидкості. Кожен учасник отримав заряд позитивних емоцій і таке необхідне рухове дозвілля. Здоровий спосіб життя – один із ключових компонентів, які має пропагувати заклад освіти. Тож, всіляко долучаймося до рухової активності.