Напередодні свята Різдва Христового, учні 4-Г класу РАЛ «Престиж» виготовили вітальні листівки і обереги захисникам, які зараз перебувають на лікуванні та реабілітації у шпиталі. Пам’ятаючи, як важливо підтримувати моральний дух оборонців та дарувати їм позитивні емоції, діти взялися до праці. Нехай цьогоріч на свята кожен захисник і кожна захисниця відчують наше тепло та підтримку. Разом до ПЕРЕМОГИ!