Однією з чудових традицій нашого закладу є організація святкових зустрічей з Миколаєм. Сьогодні, з самого ранку, кожен учень мав змогу обійняти чарівника та отримати від нього солодощі. Особливо емоційно на зустріч реагували першокласники, адже для них це вперше. Неймовірно спостерігати за реакцією школярів та їх батьків. У такий непростий час особливо важливо дарувати нашим дітям радість і відчуття свята. Звісно ж, вкотре низько вклоняємося усім воїнам за таку можливість і шлемо вітання з Днем Збройних сил України. Разом до ПЕРЕМОГИ!
Відео доступне за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=mHMIXaovijE