Друк

Щорічно, в останню п'ятницю І-ї чверті, напередодні осінніх канікул у ліцеї відбувається «Свято науки» - урочисте відкриття І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Відкриває урочисту лінійку підготовлене дівчатами-старшокласницями театралізоване дійство сходження на Олімп богинь-наук, які символізують різні навчальні дисципліни. Вони поетичними рядками  звеличують  обрану  науку та бажають успіхів учасникам олімпіади. По завершенні заходу-відкриття учні розходяться розподіленими кабінетами для проходження випробувань. Ввечері свято продовжується у форматі танцювально-розважальної програми. А з поверненням після канікул переможці та призери шкільної олімпіади отримують спеціально виготовлені дипломи.

2
DSC_9466
DSC_9476
DSC_9483
IMG-d4f0dda06952e7e349b9d5cbcc27c4d6-V
IMG_0592
IMG_0596
IMG_0599
IMG_0600
IMG_0608