Роздрукувати цю сторінку

«Я і енергія»

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
«Я і енергія»

Порадіймо! Перемога в міському квесті «Я і енергія»! 18 листопада 2025 року на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді команда учнів 5-Г класу РАЛ "Престиж" Лукащук Павло та Ярусевич Вероніка ( вчитель Вікторія Шадюк) вибороли І місце ( 50 балів) у міському квесті «Я і енергія» серед команд учнів 5-х класів в рамках Днів сталої енергії у Рівненській міській територіальній громаді. 12 березня 2026 року в муніципальному просторі «Бізнес-коворкінг Рівне» було нагороджено дітей. Щиро вітаємо наших переможців та дякуємо за гру! Бережімо енергію та природні ресурси!

WhatsApp_Image_2026-03-12_at_193057.jpeg WhatsApp_Image_2026-03-12_at_193106.jpeg WhatsApp_Image_2026-03-12_at_193140.jpeg

WhatsApp_Image_2026-03-12_at_193200.jpeg