21 лютого дев'ятеро учнів 7-10 класів гідно представили наш ліцей на учнівсько-студентській олімпіаді з математики, яку проводив Національний університет водного господарства та природокористування для учнів шкіл Рівненської області та студентів коледжів. Олімпіада була організована кафедрою вищої математики під егідою провідних ІТ фірм міста Рівне. Абсолютний максимум та перше місце виборов учень 7-Г класу Лесик Марк, друге місце - учень 7-Г класу Черепович Тимофій, третє місце - учениця 10-А класу Жданкіна Ольга. Дипломантами олімпіади стали учні 7-А класу Ткачук Богдана, 7-Б класу Циганенко Марк, Бережнюк Юрій, Маркевич Марк, 7-Г класу Васинська Єва, учениця 9-А класу Дяченко Євеліна. Пишаємось нашими учнями, дякуємо вчителям та наставникам!