Роздрукувати цю сторінку

У волейбол грали дівчата

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
У волейбол грали дівчата

Відбулися змагання з волейболу між збірними командами дівчат в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". У нашій групі були команди ЗЗСО за числом 27, 19 та РОНЛІ. Наші дівчата добре грали, поступились лише переможцю групи - обласному науковому ліцею. В підсумку - друге місце. Молодці! Так тримати! У перерві між іграми записали для своїх шанувальників відео з танцювальною руханкою.

1da87d6a-a6df-49ae-8348-18be5af10ac8.jpg 2071bd56-572c-4a93-9fb1-123a216a5d83.jpg 80a0a91c-13fb-41fe-a8a1-0048a16a3e57.jpg

997ec1ce-83c5-4afe-ac20-e46976a9c6c4.jpg d1ea51a5-6acb-4126-832f-8323fa9ecd14.jpg d3e50a25-e650-4511-9ae3-2c5eb3bb8df3.jpg

d8dab2c6-7e2a-435f-a672-4a6867e5adbc.jpg