Збірна хлопців нашого ліцею брала участь у міському етапі змагань з волейболу "Пліч-о-пліч". Суперниками нашої команди були однолітки з 22, 19 та 20 шкіл. У стартовому матчі ми поступились господарям, 22-й школі з рахунком 0:2. У наступних двох іграх ми святкували перемогу з однаковими рахунками 2:0. Але цього виявилось недостатньо для продовження боротьби. Дякуємо нашим хлопцям за хорошу гру. Бажаємо успіхів у наступних змаганнях!