Роздрукувати цю сторінку

Резиденція Святого Миколая

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Резиденція Святого Миколая
Сьогодні учні 3-В класу відвідали резиденцію Святого Миколая у комплексі «Сокіл». Діти поринули в справжню зимову казку, де зустріли ельфів, Грінча, сніговика Олафа та самого Святого Миколая.
Під час візиту школярі виготовляли антистрес-камінці, писали листи воїнам, брали участь у різноманітних іграх та активностях. Також діти дізналися багато цікавого про коней і поні, мали можливість їх погладити. Окреме захоплення викликав тир, де учні змогли спробувати себе у стрільбі.
Екскурсія подарувала дітям яскраві емоції, нові враження та незабутній передсвятковий настрій.

598904019_2064889330942527_1367017364255448445_n.jpg 599611870_2064889394275854_1992656050892180351_n.jpg 600134093_2064889177609209_6049011921429432373_n.jpg

600183118_2064889504275843_6724254718886868413_n.jpg 600328680_2064889274275866_676121891639787837_n.jpg 601822985_2064889440942516_6470825967010082380_n.jpg