Сьогодні учні 3-В класу відвідали резиденцію Святого Миколая у комплексі «Сокіл». Діти поринули в справжню зимову казку, де зустріли ельфів, Грінча, сніговика Олафа та самого Святого Миколая.
Під час візиту школярі виготовляли антистрес-камінці, писали листи воїнам, брали участь у різноманітних іграх та активностях. Також діти дізналися багато цікавого про коней і поні, мали можливість їх погладити. Окреме захоплення викликав тир, де учні змогли спробувати себе у стрільбі.