10 грудня 2025 року в Міжнародний день прав людини РАЛ "Престиж" долучився до пілотного проєкту «Шкільний Омбудсман», брав участь в урочистій церемонії посвяти перших шкільних омбудсманів області. Вітаємо з набуттям важливої ролі в шкільній спільноті Артема Каращука, учня 10-Б класу, шкільного омбудсмана. Він виконуватиме роль посередника у вирішенні конфліктів, захисті прав однолітків та сприянні конструктивній взаємодії між учнями, вчителями й адміністрацією школи. Разом із ним працюватиме ментор – соціальний педагог Світлана Середа, яка сприятиме організації роботи омбудсмана, допомагатиме в проведенні заходів та координуватиме його діяльність у РАЛ "Престиж". Формуємо разом у школярів навички правозахисної діяльності, медіації, лідерства та відповідального ставлення до прав людини!