Вітаємо команду хлопців 3-Б і 4-Б класів та тренера Дениса Богового з чудовим початком змагань з футболу у проєкті "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". Сьогодні наші козаки грали дві гри та подолали обидві команди суперників. ТАК ТРИМАТИ!!!
Вітаємо команду хлопців 3-Б і 4-Б класів та тренера Дениса Богового з чудовим початком змагань з футболу у проєкті "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги". Сьогодні наші козаки грали дві гри та подолали обидві команди суперників. ТАК ТРИМАТИ!!!