Ось і завершилася міська благодійна акція «Потурбуйся – і будуть жити!», в рамках якої наші учні зібрали корм та крупи для тварин, що перебувають у притулках. Ця акція проводиться щорічно з метою привертання уваги учнів до дбайливого ставлення до тварин, пробудження інтересу до захисту, піклування та охорони тварин, сприяння розвитку гуманістичних якостей у дітей. Ми щиро дякуємо усім, хто долучився! Разом ми здатні робити неймовірні речі!