Ось і відбулася традиційна церемонія посвяти новообраних депутатів парламенту дітей міста. З гордістю повідомляємо, що цьогоріч наш заклад представляють учениці 8-А класу Дума Анна і Рачинець Юлія. Активні, творчі та вмотивовані – вони стануть основою молодіжної політики у нашому ліцеї.
Заступник міського голови Євгеній Іванішин вручив іменні бейджі новим парламентарям. Ми пишаємося нашою активною молоддю, яка прагне змін і готова діяти вже сьогодні.
Фото зі сторінки Рівненської міської ради.