Роздрукувати цю сторінку

Вітаємо!

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Вітаємо!

Щиро вітаємо учня 5-Г класу нашого ліцею Череповича Тимофія із зайнятим ІІ місцем у IV (фінальному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Дякуємо за підготовку вчителю української мови та літератури Тетяні Гонті.

Пишаємося нашими обдарованими учнями! Всіляко сприяймо подальшому розвиткові їх творчості.