Роздрукувати цю сторінку

Завершуємо рік на позитиві

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Завершуємо рік на позитиві

Останній навчальний день перед зимовими канікулами. Який він? Звісно ж, активний, цікавий та веселий. Сьогоднішні уроки – це квести, вікторини, ігри, веселі конкурси, новорічні пісні. Ну і куди ж без смакування піцою? А ще, дружні розмови в колі однокласників і щирі побажання миру та спокою у прийдешньому році. Віримо ЗСУ! Наближаємо ПЕРЕМОГУ!

411336711_1540190670079065_7612651104543366487_n.jpg 412464652_1540191096745689_3799460038639171477_n.jpg 412485096_1540190683412397_6039847501187051175_n.jpg

412501308_1540190903412375_2647211202345046363_n.jpg 412507857_1540191213412344_2344247952437227918_n.jpg 412531978_1540190973412368_6679499085952151532_n.jpg

412584767_1540190816745717_5734690827137207512_n.jpg 412608124_1540190736745725_5418338205668167007_n.jpg 412892208_1540191156745683_3010129615793887987_n.jpg

412903865_1540190846745714_8238954254010692506_n.jpg