День знань – свято, якого найбільше чекають саме першокласники, адже це перше свято у їхньому шкільному житті. Нехай навіть у такий бентежний і тривожний час, але ми повинні дати можливість нашим дітям відчути радість від початку шкільного навчання. І нехай не всі діти зможуть повернутися у класи, або частково будуть вимушені навчатися он-лайн, але освіти не спинити. Бо коли громадяни країни освічені, знають свою історію та культуру, вони ніколи не дозволять відібрати своєї землі. Тож, шановні колеги, дорогі діти і батьки, ми щиро вітаємо вас усіх із Днем знань! Передусім, низький уклін нашим Збройним силам за можливість провести сьогоднішнє свято. Віримо у нашу перемогу! Мирного і спокійного навчального року!