«Прийди, прийди, весно,
Прийди, прийди, красна,
Принеси нам збіжа,
Принеси нам красок (квіток)».
Здавна наш народ зустрічав весну з особливим настроєм, адже з весною пробуджується все до нового життя. Учні 2-Г класу зустріли весну чудовим святом, під час якого діти, дотримуючись народних звичаїв, закликали весну, а також розгадували загадки, ребуси, декламували вірші про першу посмішку весни, співали пісні. Тож, Україно, – зустрічай свою ПЕРЕМОЖНУ весну!
https://www.youtube.com/watch?v=h8xKwelJeUc