Роздрукувати цю сторінку

Прийди, прийди, весно!

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Прийди, прийди, весно!

«Прийди, прийди, весно,

Прийди, прийди, красна,

Принеси нам збіжа,

Принеси нам красок (квіток)».

Здавна наш народ зустрічав весну з особливим настроєм, адже з весною пробуджується все до нового життя. Учні 2-Г класу зустріли весну чудовим  святом, під час якого діти, дотримуючись народних звичаїв, закликали весну, а також розгадували загадки, ребуси, декламували вірші про першу посмішку весни, співали пісні. Тож, Україно, – зустрічай свою ПЕРЕМОЖНУ весну!

https://www.youtube.com/watch?v=h8xKwelJeUc