Чудова погода сьогодні сприяла проведенню третіх "Престижних ігор", що відбуваються в рамках реалізації проєкту "Горище успіху". Учні 5-6 класів зі своїми батьками зібралися на спортивному майданчику щоб цікаво, з користю, а головне, разом провести ранок вихідного. Злагоджена робота кожної команди була на висоті. Учасники старались якісно виконувати завдання і наближати спільний успіх. Емоції вирували не лише під час гри, але й при нагородженні. Щиро дякуємо учасникам та організаторам! Разом ми здатні творити неймовірні речі!