Роздрукувати цю сторінку

Зустріч з міським головою Острога

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Зустріч з міським головою Острога

7 жовтня у РАЛ «Престиж» учні 10-11 класів мали можливість зустрітися та порозмовляти з Острозьким міським головою Ягодкою Юрієм Петровичем. Захід проводився в рамках проєкту «Горище успіху». Старшокласники, яким уже зовсім скоро визначатися із майбутньою професійною сферою, з цікавістю слухали нашого гостя та активно включалися у діалог. Інформативне інтерв’ю містило запитання про особисті цінності, освіту, тайм-менеджмент, передумови успіху. Сьогодні школа покликана не лише дати учням знання, але і всіляко готувати до дорослого життя, навчати досягати успіху. Якнайкраще цьому слугують відверті бесіди з людьми, які досягли вершин у тій чи іншій сфері.