Роздрукувати цю сторінку

Гра-подорож «Острів Здоров’я»

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Гра-подорож «Острів Здоров’я»

У рамках реалізації вересневого проєкту «Здорове дитинство» учениці 8-А класу для першокласників провели гру-подорож «Острів Здоров’я». В ході заходу учні 1-х класів дивилися відеоматеріали, відгадували загадки, спілкувалися про здоровий спосіб життя, корисну їжу, гарні звички та режим дня. Найбільше емоцій викликала цікава руханка. По завершенню гри, першокласники дякували своїм старшим друзям та запрошували на подальші зустрічі у подібному форматі.