Роздрукувати цю сторінку

Малюємо на асфальті і відвідуємо вистави

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Малюємо на асфальті і відвідуємо вистави

10 червня у пришкільному таборі відпочинку «Вулик» було проведено фестиваль малюнків на асфальті. Діти, взявши до рук крейду, створювали справжні шедеври на шкільному майданчику. У дитячих роботах чітко прослідковувалися теми літа, відпочинку та патріотизму. У п’ятницю, 11 червня, наші вихованці відвідали виставу «Справжній тато» Рівненського академічного обласного театру ляльок. Безумовно, ця вистава залишила по собі масу емоцій та вражень, якими діти ділилися ледь не до кінця дня. Ось так і завершився перший тиждень перебування учнів у пришкільному таборі. Було активно, яскраво та весело!