Для учнів 10-11 класів були проведені заняття-тренінг ″Доброго дня - моє майбутнє!″ і тематичні бесіди про героїчні бої захисників України на Дебальцівському плацдармі у січні-лютому 2015 року. Заняття провів начальник відділення цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування ″Захід″ підполковник Андрій Рисюк. У свою чергу позаштатний офіцер Центру військово-цивільного співробітництва 146 командно-розвідувального центру ОК ″Захід″ Юрій Зайцев запросив учнів до подальшого проходження строкової служби та служби за контрактом у військовій частині, оскільки це цікаво, відповідально, перспективно та поважно.
Дирекція ліцею висловлює щиру подяку за співпрацю у формуванні та вихованні свідомих громадян – патріотів рідної країни!