27 березня учні та педагоги нашого ліцею долучилися до «Екоп’ятниці» - масштабної екологічної ініціативи. Учасники акції провели генеральне прибирання центрального парку та доповнили його флору рідкісними декоративними деревами, продемонструвши єдність громади у питаннях благоустрою рідного міста. Цьогорічна «Екоп’ятниця» стала однією з наймасовіших акцій сезону. Парк Шевченка перетворився на майданчик для спільної праці людей різних професій та віку.