Роздрукувати цю сторінку

Пліч-о-пліч

Оцініть цей елемент
(0 голоси)
Пліч-о-пліч

Збірна хлопців нашого закладу взяла участь у волейбольному турнірі "Пліч-о-пліч". Ігри проходили у ліцеї за числом 13. Гра була надзвичайно запальною. Однак, на жаль, вийти з групи наші хлопці не змогли. Головне не перемога, а участь. А також відчуття командного духу.

WhatsApp___2024-12-19__163247_338e89f1.jpg WhatsApp___2024-12-19__163247_cfe57c64.jpg WhatsApp___2024-12-19__163252_08822336.jpg