"Музика - це мова почуттів" (Ліна Костенко)
Вона своєю мелодією доводить нас до вершин всесвіту і дає можливість протягом декількох хвилин осягнути його велич.
Сьогодні наш пришкільний табір "Вулик" поринув у цей дивовижний світ. Діти відвідали обласну філармонію, де побували на концерті "Зустрічаймо літо". В концертній програмі звучали твори видатних українських композиторів та поетів. Діти отримали чимало приємних, яскравих та незабутніх вражень, адже вони не тільки були глядачами і слухачами, а й ще активними його учасниками.
Після повернення в табір діти грали в різні ігри на свіжому повітрі. Відвідували гуртки. День був наповнений радістю, емоціями та незабутніми миттєвостями.